Hakkımızda

Motiva Tekstil 1970 yılında başladığı iş yaşamına kalite ve değerlerinden ödün vermeden 50 yıldır devam etmektedir. Ev ve otel tekstili alanında ürettiği kumaş ve tekstil ürünlerinin yanısıra, outdoor giyim ve iş kıyafetleri ve her sektör için üniformalar üretmekte ve dünyanın her yanına ihraç etmekteyiz. Tekstil ürünleri dışında dayanıklı tüketim malları,dekorasyon ürünleri satışı yapmaktadır.

Modern ve şık ürünleri kalite öneminin bilinci ile ürettiğimiz ve sattığımız ürünlerde müşteri memnuniyeti sağlamanın yanı sıra hizmet verdiğimiz sektörlerde gerekli gereksinimleri gözlemleyip AR-GE ve üretimimizin gelişimine yön vermekteyiz.

Sektörümüzde yaşanan gelişmeleri deneyimli personellerimiz ile yakından takip ederek, sizlerle paylaşmak ve kaliteli ve sağllıklı, doğa dostu ürünler bilincinin yayılmasına katkıda bulunmak en önde gelen hedefimizdir.

Yüksek kaliteli sağlıklı,doğa dostu ürünler üreterek ve satarak sektörümüzdeki kalite anlayışının gelişmesine destek olmaktayız.

Motiva Tekstil olarak sizlere sunduğumuz ürün ve hizmetlerin sadece satış değil satış sonrasında da mutlak bir memnuniyetin olması gerektiğinin bilinci ile AR-GE çalışmalarımızı ileriye taşıyarak sizler için en iyi olanı araştırmaya ve sunmaya devam etmekteyiz. Hizmet alanımızda 50 yıldır desteğini esirgemeyen siz değerli müşterilerimizin gösterdiği ilgiye layık olmak için ürün ve hizmet kalitesini geçmişten bugüne yaptığımız gibi deneyimimizin verdiği güven ile katlayarak sürdürmeye devam edeceğiz.

Instagram
@mishmishunofficial
Yukarı Çık
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.